April = Vriendjesmaand bij BTC!

30 maart 2024


Samen met een vriend of vriendin gaan tennissen bij onze vereniging!!! Dat kan in de maand april, nodig je vriend of vriendin uit om kennis te maken met tennis door 3 tennislessen te volgen bij Allard Schaap.

Allard, tennisleraar bij Benthuizer TennisClub, zal je de beginselen van het tennissen bijbrengen. De kosten voor de 3 tennislessen van 1 uur zijn € 7,50. Rackets en ballen zijn aanwezig. Het dragen van tennis- of gymschoenen is verplicht! Naast de tennislessen kan je je ook opgeven voor de Jeugd Tennis Toss op vrijdagen van 16.00 – 18.00 uur. Onder begeleiding (ouders), speel je tegen andere kinderen enkele wedstrijdjes. Aanmelden voor de 3 tennislessen en de Jeugd Tennis Toss doe je door Allard een e-mail te sturen: info@ astennisservice.nl. Een berichtje naar zijn mobiel kan ook: 06-42887445 Voor de tennislessen: je naam, leeftijd, telefoonnummer en opgeven wanneer je de 3 tennislessen wilt volgen.

Jeugdcommissie

Nieuwscategorieën Jeugd activiteiten