Gezocht aanvulling Sponsorcommissie

11 april 2023


Verenigingen zijn met name voor het organiseren van evenementen afhankelijk van sponsoren. Met hun financiële bijdrage kan het evenement de gewenste glans krijgen. Ook onze vereniging heeft een succesvolle Sponsorcommissie  bestaande uit Aad Arens, Joost van der Meer, Allard Schaap en Xander Priem. Joost heeft aangegeven zich meer te focussen op het park en het onderhoud hiervan. Mede hierdoor zijn wij op zoek naar een enthousiast lid die zich wil inzetten om de contacten met onze sponsoren te onderhouden en mogelijk nieuwe sponsoren te benaderen en aan ons te binden. Weet hierbij dat je het echt niet alleen hoeft te doen en dat je ook een beroep kan doen op de support van het voltallig bestuur en de vele vrijwilligers binnen onze vereniging Voel jij je aangetrokken onze vereniging hierin te ondersteunen, spreek leden van de sponsorcommissie hierop aan of stuur een berichtje aan [email protected]

Nieuwscategorieën Bestuur