Padelbanen zijn klaar !!

10 november 2021


Leden die met regelmaat op ons park spelen, hebben de bouw van de padelbanen kunnen volgen. En nu is het zover !. Onze padelbanen zijn klaar en kunnen door de leden van onze vereniging bespeeld worden.

Het zand op de padelbanen moet nog tussen het kunstgras zakken. Omdat het nu vochtig weer is blijft het zand op het gras liggen in plaats van er tussen. Hierdoor stuiten de ballen minder goed. Om het proces te versnellen moeten we veel spelen. Dus reserveer snel een padelbaan!

Let wel op, ook hier dien je, net zoals bij het reserveren van een tennisbaan ook voor een padelbaan digitaal via de KNLTB-app te reserveren. Voor de meeste leden van BTC is padel een nieuwe sport. Allard zal voor een eerste kennismaking met padel binnenkort een padel clinicweek organiseren.

Jeugdleden vanaf 12 jaar en de volwassen leden van BTC kunnen zich voor een gratis clinic van 1 uur inschrijven. Padel speel je met z'n vieren. Voor het inschrijven van deze clinic is het van belang dat je je als groep van 4 spelers aanmeldt bij Allard. De jeugdleden vanaf 12 jaar en volwassen leden krijgen binnenkort van Allard een uitnodiging om zich in te schrijven.

Voor de padelclinic is het niet nodig om een padelracket aan te schaffen. De rackets worden hiervoor beschikbaar gesteld. Mocht je een baan gereserveerd hebben en nog geen racket hebben, dan kan je deze bij Allard huren. De kosten hiervoor zijn € 3,50 per uur incl, gebruik 3 padelballen.

Baanreglement  padel

De onderstaande regels gelden bij het gebruik van de padelbaan.

De padelspelers:

  • zijn verplicht een baan te reserveren via het digitale afhangsysteem voor elke speler op de baan (maximaal 4 spelers).
  • dragen correct schoeisel (geschikt voor kunstgras) en kleding.
  • nemen geen glaswerk en etenswaren ( o.a. kauwgom) mee op de baan.
  • gooien het afval in de daarvoor bedoelde afvalbakken.
  • dragen geen horloge en/of zware hand- en polssieraden. Dit i.v.m. een mogelijke ruitbeschadiging of -breuk. 
  • spelen uitsluitend met een padelracket en met padelballen.
  • stappen tijdens de baanwisseling niet over het net. 
  • slepen na elke partij of training de volledige baan, in een cirkelvormig patroon, van buiten naar binnen.
  • doen het licht uit, wanneer ze als laatste de baan verlaten.

Wees zuinig op alle spullen van de club.

Mocht u worden aangesproken op één van bovenstaande regels, vat het dan sportief op.

Note: Padel is onderdeel van ons lidmaatschap. Dus ben je lid en in het bezit van het KNLTB nummer dan kan je naast tennis ook een padelbaan reserveren.   

 Het bestuur wenst onze leden veel speelplezier 

Nieuwscategorieën Bestuur