Vermeulen Open Bentlanden 2022

15 mei 2022


Conform de traditie, organiseert Benthuizer TennisClub ook dit jaar weer de Vermeulen Open Bentlanden toernooi, de 39ste editie. Het toernooi wordt gespeeld in week 33, van zaterdag 13 augustus tot en met zondag 21 augustus.

Het Vermeulen Open Bentlanden is in de regio onder de tennisliefhebbers altijd erg populair vanwege zowel het sportieve als gezellige karakter. Ook dit jaar valt Vermeulen Open Bentlanden weer onder het TennisDirect ToernooiCircuit en telt het mee voor de eindtoernooi TennisDirect Master 2022.

Voor het eerst dit jaar ook het Vermeulen Open Bentlanden Padel Toernooi in samenwerking met Tennis en Padel Meerzicht. 

Het is de ideale gelegenheid voor zowel de competitieve als recreatieve speler om eens tegen andere spelers uit andere regio’s te spelen. De onderdelen waarin gespeeld kan worden zijn op speelsterkte van 6 tot en met 9 en in een aantal onderdelen is er ook een 35+ onderdeel. Voor de beginnende spelers zijn er ook de categorie 9 onderdelen.
Voor de senioren (50+) is er, van maandag 15 augustus tot en met vrijdag 19 augustus, een toernooi dat overdag wordt gespeeld.

De Vermeulen Groep en Wijtman Sport Zoetermeer sponsoren het toernooi van 2022.  

Wilt u meedoen aan 1 van de toernooien, dan kunt u zich vanaf nu inschrijven:

  • Vermeulen Open Bentlanden - weekend en avonden - inschrijven tot zondag 7 augustus
  • Vermeulen Open Bentlanden 50+ - door de week overdag - inschrijven tot zondag 7 augustus
  • Vermeulen Open Bentlanden padel - weekend en avonden - inschrijven tot zondag 7 augustus
    Er wordt gespeeld in een poulesysteem. Op deze manier kan iedereen een aantal wedstrijden spelen. Er zijn verschillende niveaus: 8/9 (beginners), 6/7 licht-gevorderd en de 4/5 voor de gevorderden.

De reglementen voor de toernooien staan hier.

Dan zien we je graag in week 33 op onze club.

De wedstrijdleiding

Hoofdtoernooi weekenden en avonden - Mike Reumer ([email protected])
50+ door de week overdag - Jaap van de Heijden & Peter Herrewijn ([email protected])
Padeltoernooi weekenden en avonden - Hugo Hoek & Mike Reumer ([email protected]

Sponsoren Vermeulen Open Bentlanden

 
Wijtman Sport Zoetermeer

Nieuwscategorieën Open Bentlanden