Zomer Challenge Tennis & Padel

20 mei 2023


Onze tennisclub is blijvend op zoek naar nieuwe (jonge) enthousiaste leden. De KNLTB heeft ook dit jaar de campagne “Zomer Challenge” gelanceerd. Uit voorgaande jaren hebben wij ervaren dat hier met name bij jeugdige leden belangstelling voor is en dat dit ook uiteindelijk tientallen nieuwe leden oplevert. Ook het bestuur heeft oog voor het gegeven dat het op sommige momenten piekt bij het afhangen, maar de mogelijkheid om hiermee nieuwe enthousiaste leden te werven, heeft ons doen besluiten om de ‘Zomer Challenge ook dit jaar bij onze vereniging mogelijk te maken. In de streekbladen zal hier de komende weken publicatie aan gegeven worden.   

Nog geen lid ? Onder bovenstaande tab over BTC vindt u Lidmaatschap/contributie. Hier kunt u zich Aanmelden als lid. Het lidmaatschap formulier biedt de keuze Zomer jongere- / junior- / volwassene-lid 

Nieuwscategorieën Padel activiteiten