De teams voor de voorjaarscompetitie competitie zijn bekend. In deze vreemde tijd wordt de voorjaarscompetitie gespeeld in het najaar.
Op de KNLTB website kunnen de data bekeken worden en staat het wedstrijdbullentin.

Klik hieronder op Lees meer voor de teamindeling bij BTC.
We missen nog een aantal teamfoto's en ontvangen deze graag.

De competitiemeeting is gepland op zaterdag 5 september maart van 16:00 tot 16:30. We verwachten de captain of zijn vervanger aanwezig te zijn voor uitleg, betalen en het ophalen van de ballen.

Wil je als competitie teams een donkerblauw BTC shirt, Cool dry en Wide met BTC logo dat kan je bij Allard (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) bestellen. De kosten zijn € 17,50 per shirt.

We hopen weer kampioenen te mogen verwelkomen dit jaar.

Namens de TC
Jaap van der Heijden (VCL)
Fedor Volborth
Ron van der Velden

Donderdagmiddag

Team 1
Alex Bieshaar (c)
Peter Herrewijn
Erik Bijl
Jan Alberts
Fedor Volborth
Joost van der Meer
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2
Maarten Galle (c)
Archi Volborth
Hans van der Weide
Ryan van Lierop
Wim van Staalduinen
 
Stand&Uitslagen

Vrijdagavond

Team 1
Mike Reumer (c)
Xander Priem
Erik Vogels
Lauris Schipper
Wouter van der Garde
Bradley Hoareau
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2 
 
Eugene Witjes (c)
Hans Guijken
Ben Bakker
Peter Boelhouwer
Erik Bijl
Hans de Wit
 
Stand&Uitslagen

 

Team 3
Ron van der Velden (c)
Gert van der Velden
Jørgen de Groot
Hans van der Velden
Erik Steenwijk
Maarten Jonker
 
Stand&Uitslagen

 

Team 4
Michel Jochems (c)
André Koster
Marius Alberts
Fedor Volborth
Archi Volborth
Eduard Kooijmans
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1
Marleen Tenniglo (c) 
Petra de Wit
Trudie Lansbergen
Janine Reijman
Marianne Rusch
Lilian van der Weide
 
Stand&Uitslagen

 

Team 2
Mandy van Duijn (c)
Rifka Krol
Linda Jaarsma
Sharida Imamdi
Danielle van de Ham
Geraldine Semeleer
 
Stand&Uitslagen

  

Zaterdag

Team 1
Wietse Uitenbroek (c)
Arthur Peeman
Willem De GraafF
Bob Roggeveen
Michel Roozendaal 
Michel Jochems 
Marius Alberts
 
Stand&Uitslagen

 

Team 1
 
Karen van Drimmelen (c)
Wil van de Vliet
Zwiep Vermeulen
Chris Bontekoe
 
Stand&Uitslagen