Afhangregels

15 mei 2024


Helaas moeten wij onze leden nogmaals wijzen op de afhangregels die gelden voor onze padelbanen. Vanwege de drukte op doordeweekse avonden is het op de padelbanen van maandag tot en met donderdagavond na 19 uur uitsluitend toegestaan om met 4 personen te reserveren. De personen die reserveren staan ook op de baan. Je mag voor 1 uur reserveren.

Niet toegestaan is twee personen die reserveren voor het eerste uur en daarna twee personen die reserveren voor het tweede uur, waardoor je met 4 personen 2 uur kunt spelen. Het bestuur controleert dit, maar doet ook oproep aan de leden elkaar hierop aan te spreken.

Ook introducees kun je makkelijk aanmelden via het reserveringssysteem. Je betaalt 5 euro per introducé.

Middels de en de QR-code op het hek van de padelbanen kan je een baan huren via meet&play.nl

Wees en blijf sportief en volg de regels 

Nieuwscategorieën Bestuur