Dank aan onze vrijwilligers

08 december 2023


Onze club mag en is zeer trots op de vele vrijwilligers die zich voor de meest uiteenlopende activiteiten inzetten. Vorig jaar telde onze vereniging een 50-tal vrijwilligers, inmiddels zijn er 57 vrijwilligers in verschillende commissies en bestuur vastgelegd. Voor deze vrijwilligers is er op 15 december een vrijwilligersavond. Het bestuur is zich ervan bewust dat naast deze vrijwilligers, die zich als zodanig hebben vastgelegd, meerdere leden zijn die zich, meest op spontane wijze, inzetten om een activiteit op te pakken dan wel een activiteit te ondersteunen. Bij deze willen wij ook een ieder bedanken, voor jullie bijdragen aan de sfeer en status van onze vereniging, want bedenk een vereniging bestaat bij de gratie van vrijwilligers en de sfeer wordt met name door hen gezet.

Mocht je na het lezen van dit artikel zeggen, daar wil ik bij horen, meld je dan aan en laat je daarmee uitnodigen voor de jaarlijkse vrijwilligersavond.  

Nieuwscategorieën Bestuur