Ledenstop voor padel

08 december 2023


Om de toekomstbestendigheid van onze club te waarborgen hebben we twee padelbanen aangelegd waar we met veel plezier gebruik van maken. Padel is in korte tijd enorm populair geworden. In april 2020 vond de opening van onze padelbanen plaats. Nu, 3 jaar later, beleven wij het succes van dit initiatief. Onze doelstelling om circa 100 nieuwe leden aan te trekken is ruimschoots overtroffen. Per 1 januari 2024 telt onze vereniging circa 500 leden, waarvan 129 padelleden en 371 tennis- & padelleden. Vanuit de reserveringen zien wij dat 95% van de padelleden en 54% van de tennisleden met regelmaat padel speelt. De maximale baancapaciteit is bereikt, vooral in de avonduren. Dit heeft het bestuur doen besluiten dat er per direct een stop is voor nieuwe leden die uitsluitend padel willen spelen. Ook is de vrije verhuur van padelbanen verder beperkt tot 19:00u en boeking hiervan eerst vanaf 3 dagen vooraf. Het blijft wel mogelijk om je als vol lid (tennis & padel) aan te melden.

Wachtlijst

Je kunt je aanmelden voor de wachtlijst voor het padellidmaatschap. Zodra er ruimte ontstaat om weer padelleden toe te laten bieden we de inschrijvers op de wachtlijst op basis van datum inschrijving de mogelijkheid om de inschrijving definitief te maken en daarmee padellid van BTC te worden.

Daglidmaatschap padel.

Als alternatief is het padel-daglidmaatschap mogelijk. Hiermee kan op doordeweekse dagen van maandag tot en met vrijdag tot 18:00 uur uitsluitend padel gespeeld worden. De kosten hiervoor bedragen € 86,00 per jaar.

Nieuwscategorieën Bestuur