Winnaars Van der Meer 50+ dagtoernooi 22 juni

29 juni 2024


Op zaterdag 22 juni 2024 organiseerde de Benthuizer TennisClub voor de tweede keer op zaterdag een Open Van der Meer 50+ dagtoernooi.

Ondanks 24 inschrijvingen heeft de toernooi organisatie toch besloten om het toernooi door te laten.

Er werd door de deelnemers weer gestreden om de eerste plaats bij de dames dubbel 8 en de heren dubbel 7 en de herendubbel 8. Ze genoten van een gezellige - als ook sportieve dag met daarbij wederom een voortreffelijke lunch verzorgd door vrijwilligers van onze club.

De winnaars zijn:

  • DD 8:  Hannadea van Rekom en Annemarie Verhoeff
  • HD 7:  Hans Schleurholtz Boerma en Roon Schleurholtz Boerma
  • HD 8:  M van Rijn en Peter Schmand 

Dank aan de deelnemers, want zonder deelnemers geen toernooien, en aan de sponsoren,  Aannemersbedrijf Van der Meer uit Benthuizen, eetcafe de Hoek uit Koudekerk.  

Het volgende Open Van der Meer 50+ toernooi wordt gehouden op vrijdag 19 juli 2024 en Open Vermeulen 50+ eendagstoernooi op 16 augustus 2024. Inschrijven kan via de website van de Benthuizer Tennisclub en op mijnknltb.toernooi.nl.

Sponsor

Nieuwscategorieën Toernooien