Winnaars Van der Meer 50+ ééndaags tennistoernooi 22 sept.

02 oktober 2023


Op vrijdag 22 september organiseerde Benthuizer TennisClub  voor de vierde keer dit jaar het "Van der Meer" open ééndaags tennistoernooi voor 50+. Het is de organisatie wederom gelukt om er een gezellige en sportieve dag van te maken.
Ondank de voorspellingen waren de weergoden ons gunstig gezind en bleef het op een klein regenbuitje na de hele dag droog. Er werd door de deelnemers weer gestreden om de eerste plaats in 8 poules, bestaande uit dames-, heren-, en gemengd dubbelspel. Ze genoten van een gezellige - alsook sportieve dag met daarbij wederom  een voortreffelijke lunch verzorgd door vrijwilligers van onze club.

De volgende deelnemers zijn tot winnaars uitgeroepen: 

-  Damesdubbel        8      poule  A  -  Lyanne van Noort en Linda de Wijn

-  Dames dubbel        8     poule  B  -  Tinneke Horstman en  Marianne Jansen-Lacroix 

-  Gemengd dubbel   7                    -  Willen Ubink en Rianne Ubink

-  Gemengd dubbel   8                    -   Eduard Botter en Hanneke de Graauw

-  Herendubbel          7                    -   Wouter van der Garde en Hans Nonnekes

-  Herendubbel          8     poule A   -  Erik Bijl en Philippe Heysse

-  Herendubbel         8      poule  B   -  Jan ter Mors en Karel  van Velsen

-  Herendubbel         8      poule  C   -   Bas Hillen en Ridder Ralph van der Hoff

BTC wil de sponsoren tw: aannemingsbedrijf van der Meer uit Benthuizen en Grand Café de Egel/Eetcafé De Hoek, wederom hartelijk danken voor de door hen beschikbaar gestelde prijzen.

Daarbij bedanken wij ook de organisatoren, vrijwilligers en de deelnemers voor de sportieve wedstrijden en de gezelligheid, waarmee wederom weer een topdag was.

De organisatoren  Jaap van der Heijden  en Peter Herrewijn zijn nu alweer actief met het volgende 50+ toernooi  en wel op vrijdag 20 oktober 2023  Daarbij hopen wij weer op veel inschrijvingen, want met elkaar is sporten leuk en enthousiasmeren wij elkaar, waarbij het naast sportief ook heel  gezellig is.

De organisatoren rekenen op U. 

 

Sponsor

Nieuwscategorieën Toernooien