Nieuwe Sponsoren

23 juli 2022


BTC begroet nieuwe sponsoren.

Beste clubleden,

Als bestuur zijn wij zeer verheugd te kunnen melden dat onze vereniging weer een aantal nieuwe enthousiaste sponsoren heeft gevonden.  Onze sponsorcommissie, vertegenwoordigd door Aad Arens, Allard Schaap, Xander Priem en Joost van der Meer, waarbij laatstgenoemde zeer actief is bij het werven van nieuwe sponsoren.
De sponsoren komen soms via een tip van een clublid naar voren en worden vervolgens door één van de sponsorcommissie leden benaderd.

De nieuwe sponsoren zijn:

Van Leeuwen Landbouw-, tuin- en parkmachines 

Van Leeuwen Landbouw-, tuin- en parkmachines, gevestigd aan De Werven 8 te Benthuizen hebben een breed leveringsprogramma in Landbouw, Tuin- en Parkmachines, zoals tractoren, hooibouwmachines, voermengwagens, grondbewerkingsmachines, spuiten en natuurlijk compact tractoren, grondverzetmachines, maaimachines, werktuigdragers, elektrische voertuigen, (accu)gereedschap en meer. Ook onze onderhoudsmachine de “ Softurf” van SMG heeft Van Leeuwen geleverd!
Afgelopen december is de sponsorovereenkomst voor de duur van 3 jaar ondertekend. Het hierbij behorende reclamebord hangt inmiddels naast de ingang van baan 5.

Weprocess 

Weprocess B.V. gevestigd in het Dutch Innovation Park aan de Bleiswijkseweg te Zoetermeer ondersteunt bedrijven – voornamelijk groothandels, retail, transport en logistiek – met de digitalisering en automatisering van verschillende bedrijfsprocessen. Zij leveren geen software, maar zoeken de juiste software voor hun klanten, helpen met het digitaliseren van processen en leveren de IT en e-commerce brains voor bedrijven die deze kennis nodig hebben. Afgelopen maart is de sponsorovereenkomst voor de duur van 3 jaar ondertekend. Het hierbij behorende reclamebord hangt inmiddels naast de ingang van baan 5.

Just Notarissen

Just Notarissen is gevestigd aan de Einsteinlaan 50 te Zoetermeer. Just Notarissen is zijn tijd ver vooruit! Standaard werk laten zij uitvoeren door computerrobots. Daardoor betaalt u bij Just alleen voor het juridische denkwerk van onze notarieel juristen en notarissen en daardoor het goedkoopste notariskantoor van Nederland. Afgelopen mei is de sponsorovereenkomst voor de duur van 3 jaar ondertekend. Het hierbij behorende winddoek hangt inmiddels aan de achterzijde van baan 5.

 

Nieuwscategorieën Sponsoren