Tennis- en Padelclinic Van Leeuwen Landbouw, tuin-en parkmachines

06 november 2023


Op zaterdagmiddag 7 oktober 2023 heeft het personeel van onze sponsorVan Leeuwen Landbouw, tuin- en parkmachines deelgenomen aan een Tennis- en Padelclinic bij ons op het park. Bij aankomst, kregen de deelnemers in de serre van ons clubhuis eerst een lekker kopje koffie en appelgebak.Na een korte uitleg, door tennis- en padel leraar Allard Schaap, werden de deelnemers verdeeld over de tennis- en padelbanen. Op de tennisbaan kon men de tennistechnieken oefenen tegen het ballenkanon,en het spelen van rally's. Op de padelbanen kregen de deelnemers van Allard de eerste Tips & Tricks van het padellen. Het spelen met en tegen de glazen wanden werd als zeer leuk maar toch wel lastig ervaren!Na een korte break, met een hapje en een drankje, wisselde de teams van tennis- en padelbaan.Aan de vele enthousiaste reacties te horen waren de clinics een succes en kon er terug gekeken worden op een geslaagde middag! Bijzondere dank gaat ook uit naar Jan Alberts voor zijn inzet achter de bar en in de keuken!

Nieuwscategorieën Bestuur