Vrijwilligersavond 2022

11 december 2022


Na 2 jaar Corona met bijbehorende beperkingen konden wij vrijdag 9 december weer traditioneel onze vrijwilligersavond vieren. Hiervoor zijn alle 53 vrijwilligers uitgenodigd en waren 36 vrijwilligers in de gelegenheid aan de viering deel te nemen. Naast gezellige praat en een drankje werden de vrijwilligers getrakteerd op een Mediterraans buffet verzorgt door Grandcafé De Egel.

Na een stilte van 12 jaar werd het weer hoogtijd om een aantal vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Daarmee werd het hoogtepunt van de avond, de benoeming van een 3-tal vrijwilligers met de ere titel “Lid van Verdienste”.

Deze eer, als gevolg van hun jaren lange bijzonder verdienstelijke inzet, komen toe aan:

           Jan Alberts  ----  Peter Herrewijn ---- Joost van der Meer

Na de huldiging was er nog even tijd om een kleine Pubquiz te spelen alvorens gezamenlijk naar de voetbalstrijd Nederland Argentinië gekeken werd. Op het voetbalverlies na was het een zeer gezellige en daarmee geslaagde avond.

Het bestuur bedankt hierbij nogmaals alle vrijwilligers voor hun inzet en hoopt de komende jaren met nog méér vrijwilligers dit gezellige evenement te vieren. 

Nieuwscategorieën Bestuur